Dog Rocks - prírodné vulkanické kamene

15,70 EUR / ks
1-2 dni

Jedinečný a overený produkt na elimináciu vypálených škvŕn na trávniku po vykonaní malej toalety vašim psom. Stačí vložiť kamene do misky vášho miláčika a váš trávnik začne opäť žiariť zdravím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základná charakteristika

- DogRocks nemení hodnoty PH v moči zvieraťa

- Obsahujú prírodné minerálne látky

- Pravidelne laboratórne testované

- Bezpečné pre psov

- Predáva sa v Austrálii, USA, na Novom Zélande, v Južnej Afrike, vo Veľkej Británii a v Európe už od roku 2005

Ako používať kamene DogRocks®

1. Vybalte kamene DogRocks® z vrecka a opláchnite

- DogRocks® sú všetky prírodné a priamo zo zeme a preto je potrebné ich pred použitím umyť. Jedno balenie je správne množstvo na jednu misku, ktorá môže obsahovať až 2 litre vody

2. Nalejte 2 l vody do misky pre vášho psa

- rovnako ako Váš pes, aj tieto skaly DogRocks® potrebujú vodu, aby zostali účinné. Udržujte teda misku naplnenú príslušným množstvom vody

3. Pridajte opláchnuté skaly DogRocks® do misky na vodu svojho psa

- je dôležité nechať skaly DogRocks® ponorené v miske s vodou 10 hodín vopred, aby začali účinkovať. Nechajte ich stále v miske a nahraďte ich každé 2 mesiace

4. Do 3-5 týždňov by sa mali preukázať zmeny a Váš trávnik by mal ostať krásne zelený.

Často kladené otázky

Ako DogRocks® funguje?

DogRocks® sú koherentné skaly s mechanicky stabilným rámcom, čo znamená, že do pitnej vody domáceho maznáčika nie sú uvoľnené žiadne významné minerálne častice. Inými slovami, DogRocks® sa nerozpadávajú alebo nevypúšťajú nič do pitnej vody vášho domáceho maznáčika. DogRocks® poskytujú stabilnú štruktúru a mikroporézne médium, v ktorom sú aktívne zložky schopné pôsobiť ako spúšťač na čistenie vody prostredníctvom iónovej výmeny. Takže keď sa DogRocks® vložia do vody, pomáhajú očistiť vodu odstránením niektorých dusičnanov, čpavku a škodlivých stopových prvkov, čím vášmu psovi poskytnú čistejší zdroj vody a znížia množstvo dusičnanov, ktoré sa nachádzajú v ich strave. Toto následne znižuje množstvo, ktoré sa vylučuje do moču. Veľké množstvo dusičnanov v moči spôsobuje spálenie trávnikov. Psy vyrábajú dusičnany ako vedľajší produkt z proteínu vo svojej strave, ale rozdiel medzi príliš veľkým množstvom dusičnanov, ktoré zabijú trávu a množstvom dusičnanov, ktoré budú pre trávu dobré, je veľmi malý.

Môžem použiť DogRocks® spolu s fontánkou pre psy?

Áno, máme zákazníkov, ktorí používajú DogRocks® s fontánkami veľmi úspešne, pretože voda je stále len voda a tu je len prečerpávaná čerpadlom fontánky v cykle.

Odkiaľ DogRocks® pochádzajú?

DogRocks® pochádza z Austrálie. Vykonávajú sa na nich pravidelné testy, aby sa zabezpečilo, že dodávka bude každoročne konzistentná. Zdroj skál je pôvodný a jedinečný pre konkrétnu oblasť v Austrálii.

Môžu DogRocks® ublížiť môjmu psovi?

Dog Rocks sú 100% prírodné a nezmenia pH rovnováhu moču vášho psa, takže mu nijako nepoškodia. Uistite sa, že dodržiavate návod na použitie.

Prečo je potrebné meniť DogRocks® každé 2 mesiace?

DogRocks® fungujú ako špongia alebo filter; dosiahnu svoj bod nasýtenia a po tomto období už nie sú schopné absorbovať ďalšie nečistoty.

Ako dlho bude trvať kým budú aktívne?

DogRocks® trvá len 8-10 hodín, kým začne pracovať vo vode. Po 8-10 hod. sa na trávniku nevyskytnú žiadne nové "vypáleniny" avšak staré škvrny sa už neodstránia! Pri správnej údržbe trávnika uvidíte obrovské zlepšenie za 5 týždňov.

Moja mačka a pes pijú z rovnakej misky, je to v poriadku?

Áno, DogRocks® sa dá použiť aj pre mačky s rovnakým spôsobom a účinkom. Dog Rocks sú 100% prírodný produkt bez vedľajších účinkov a bez zmeny pH rovnováhy moču vášho domáceho maznáčika. Nechceme však predávať DogRocks® pre mačky, pretože je nemožné zabezpečiť, aby pili len z misky so skalami. Nanešťastie neexistujú žiadne prínosy pre elimináciu zápachu mačacieho moču - tu vôbec nie je žiadny rozdiel.

Môžem umývať misku môjho psa a vymieňať mu v nej vodu ako doteraz?

Áno, vodu môžete meniť ako zvyčajne. Pokúste sa ju však meniť každých pár dní a dopĺňať ju v noci po poslednom pití vášho psa. Pridržiavanie sa tejto praxe znamená, že DogRocks® budú čo najdlhšie vo vode.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné pomôcky pre psov
Hmotnosť: 0.28 kg
5
1x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
3
Avatar autora | 12.8.2019
neviem posudit,nebolo to pre mna
4
P Avatar autora | 12.6.2019
kamene dávam do misky z vodou pre psa už niekoľko rokov, a je to učinné síce len na dva mesiace ale pomôže to, trávnik je krásny zelený - škoda že to netrvá dlhšie
5
Z Avatar autora | 12.6.2019
Už niekoľko rokov to užívam a som spokojná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: