Fontánky pre psov

Fontánky pre psov a mačky sú špeciálne navrhnuté zariadenia, ktoré poskytujú čerstvú a filtrovanú vodu zvieratám. Tieto fontánky majú niekoľko výhod a funkcií, ktoré prispievajú k zdraviu a pohode domácich miláčikov.

Jednou z hlavných výhod fontánok je, že podporujú zviera k pitiu viac vody. Zvieratá majú tendenciu piť viac, keď je voda čerstvá a prúdi, a fontánky to umožňujú. Tento prístup môže byť obzvlášť užitočný pre mačky, ktoré majú prirodzenú preferenciu piť prúdiacu vodu.

Fontánky sú vybavené filtrom, ktorý odstraňuje nečistoty, zápachy a chlór z vody. Toto zlepšuje chuť vody a zaisťuje čistotu pre zvieratá. Filtračný systém zároveň chráni fontánku pred upchávaním a predlžuje jej životnosť.

Fontánky pre psov a mačky tiež zabraňujú tvorbe baktérií a mikróbov v stojacej vode, čo môže byť bežným problémom v tradičných miskách s vodou. Filtračné systémy v fontánkach odstraňujú nečistoty a zachytávajú chĺpky, čím udržiavajú vodu čistú a bezpečnú pre zvieratá. 

Niektoré fontánky majú nastaviteľný prúd vody. Táto funkcia umožňuje prispôsobiť fontánku preferenciám a potrebám zvieraťa. Niektoré zvieratá uprednostňujú slabší prúd, zatiaľ čo iné majú radi silnejší tok vody. 

V neposlednom rade sú fontánky tiché a energeticky úsporné. Toto je dôležité, aby fontánka nevyrušovala zviera a neprekážala v domácom prostredí. 

Tiaž sú jednoduché na obsluhu a čistenie. Majú ľahko odnímateľné časti, ktoré možno umývať v umývačke riadu alebo ručne. Dôkladná údržba a čistenie fontánky sú dôležité pre zachovanie jej hygieny.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

55 EUR115 EUR
155115

Značky

Zobrazených položiek: 6
fontanka pre macky a psy petsafe drinkwell
od 55,90 EUR / ks

Plastová fontánka pre mačky a psy všetkých veľkostí. Kapacita 1,8 l, 3,7 l a 7,5 l.

+ ďalšie
PWW19-16794
petsafe fontanka pre psa macku sedona
87,90 EUR / ks

Tichá fontánka pre mačky a psy s plastovou miskou a keramickou vežou. Kapacita 3 litre.

SEDONA-PG-EU-19
Fontanka pre macky a male psy petsafe seaside nerezova
63 EUR / ks

Nerezová fontánka pre mačky a malé psy. Kapacita 1,8 litra.

PWW19-17100
fontanka pre psa macku petsafe Drinkwell Avalon (1)
114,90 EUR / ks

Keremická fontánka pre mačky a psy, ktorá využíva patentovaný systém voľne padajúceho prúdu vody, s vymeniteľný filtrom s aktívnym uhlím pre čistú a sviežu vodu. Kapacita 2 litre.  

AVALON-EU-45
fontnka1
96,90 EUR / ks

Fontánka pre mačky a psy, nerezová. Využíva patentovaný systém voľne padajúceho prúdu vody. Kapacita 3,8 L.

D360SS-EU-45
fontanka pre macky a psy pagoda modra
109 EUR / ks

Fontánka pre mačky a psy. Vodu neustále filtruje a okysličuje. Keramický dizajn zaručuje ľahké čistenie. Kapacita 2 litre.  

PAGODA-KONFIG-BLUE