VetaPro Immuno 60 kapsúl

15,50 EUR / ks
1-2 dni

Výživový doplnok pre psov a mačky na posilnenie imunity.

Detailné informácie

Podrobný popis

- pomáha posilniť imunitu

- pomáha v boji proti vírusom, baktériám a malígnym bunkám

- vhodné podávať psom a mačkám, ktoré sú ohrozené alebo trpia na bakteriálne alebo vírusové infekcie u veľmi mladých alebo starých jedincov, najmä u psov trpiacich rakovinou, u gravidných zvierat, ktoré prenesú imunitu na potomstvo

Zloženie

β -glukán a mannán-oligosacharidy 500 mg/g

je najsilnejší ochranný a posilňujúci prostriedok na imunitu. β-1,3 / 1,6-glukán je jednou z najznámejších imunostimulačných látok široko používaných u psov a mačiek. Zvyšuje hladiny IgA a IgG, má priamy antimikrobiálny účinok a zvyšuje účinnosť očkovania. Štúdie ukazujú, že β-glukán úspešne buduje obranný systém proti vírusovým, bakteriálnym, plesňovým, parazitickým a iným patogénom, čo následne vytvára veľmi silnú imunitnú odpoveď v tele. Obranné bunky sú po aktivácii beta-glukánom 7-krát aktívnejšie.

Vitamín C 100 mg/g

pomáha bielym krvinkám fungovať efektívnejšie, posilňuje obranný systém pokožky a pomáha rýchlejšie hojiť rany. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý môže zvýšiť hladinu antioxidantov v krvi, čo pomáha znižovať riziko chronických ochorení.

Oxid zinočnatý 10 mg/ g

zúčastňuje sa takmer všetkých biologických procesov a je kofaktorom pre viac ako 300 enzýmov, ktoré riadia životne dôležité procesy. Bez zinku sa organizmus nedokáže brániť (stimuluje tvorbu obranných molekúl v tele). Zinok sa podieľa na syntéze DNA, na tvorbe spermií, na antioxidačnej aktivite (chráni organizmus pred voľnými radikálmi), podporuje zdravie kostí a zubov a znižuje riziko rôznych degeneratívnych zmien.

Kyselina listová 0,5 mg/g

alebo aj vitamín B9, priaznivo pôsobí na metabolizmus, kardiovaskulárny systém, nervový systém, pomáha predchádzať anémii, výrazne spomaľuje proces starnutia.

Cieľový druh zvierat

pes, mačka

Dávkovanie

1 kapsula denne (do 15 kg telesnej hmotnosti)

2 kapsuly denne (nad 15 kg telesnej hmotnosti)

Podávanie

- kapsule sa môžu otvoriť a obsah vysypať priamo do úst zvieraťa alebo do krmiva

Balenie

60 kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: Imunita u psov
Hmotnosť: 0.05 kg
Zdravotný problém: Oslabená imunita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: