VetaPro ImmunoXantin 50 kapsúl

16,50 EUR / ks
1-2 dni

Výživový doplnok pre psov a mačky na posilnenie imunity.

Detailné informácie

Podrobný popis

- pomáha posilniť imunitu

- pomáha v boji proti vírusom, baktériám a malígnym bunkám

- vhodné podávať psom a mačkám, ktoré sú ohrozené alebo trpia na bakteriálne alebo vírusové infekcie u veľmi mladých alebo starých jedincov, najmä u psov trpiacich rakovinou, u gravidných zvierat, ktoré prenesú imunitu na potomstvo

Zloženie

β -glukán 200 mg/g

Najsilnejší ochranný a posilňujúci prostriedok na imunitu. β-1,3 / 1,6-glukán je jednou z najznámejších imunostimulačných látok široko používaných u psov a mačiek. Zvyšuje hladiny IgA a IgG, má priamy antimikrobiálny účinok a zvyšuje účinnosť očkovania. Štúdie ukazujú, že β-glukán úspešne buduje obranný systém proti vírusovým, bakteriálnym, plesňovým, parazitickým a iným patogénom, čo následne vytvára veľmi silnú imunitnú odpoveď v tele. Obranné bunky sú po aktivácii beta-glukánom 7-krát aktívnejšie.

Echinacea purpurea 200 mg/g

Echinacea je najznámejšia pre svoju imunitu posilňujúcu silu, ktorá pochádza z rôznych zložiek (napr. flavonoidov, éterických olejov, polysacharidov a ďalších) v rastline. Všetky tieto zložky pôsobia synergicky a na rôznych úrovniach, aby pomohli posilniť imunitu a podporiť odolnosť organizmu voči chorobám. Okrem toho má echinacea aj protizápalové a antimikrobiálne vlastnosti.

Vitamín C (L – kyselina askorbová) 100 mg/g

Vitamín C (L – kyselina askorbová) môže posilniť imunitu tým, že napomáha efektívnejšiemu fungovaniu bielych krviniek, posilňuje obranný systém pokožky a pomáha rýchlejšie hojiť rany. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý môže zvýšiť hladinu antioxidantov v krvi, čo pomáha znižovať riziko chronických ochorení.

Oxid zinočnatý 50 mg / g

Zinok sa zúčastňuje takmer všetkých biologických procesov a je kofaktorom pre viac ako 300 enzýmov, ktoré riadia životne dôležité procesy. Bez zinku sa organizmus nedokáže brániť (stimuluje tvorbu obranných molekúl v tele). Zinok sa podieľa na syntéze DNA, na tvorbe spermií, na antioxidačnej aktivite (chráni organizmus pred voľnými radikálmi), podporuje zdravie kostí a zubov a znižuje riziko rôznych degeneratívnych zmien.

Astaxantín 5 mg/g

Astaxantín je karotenoid so silnými antioxidačnými vlastnosťami, zlepšuje funkciu mitochondrií u psov a mačiek, bojuje proti oxidačnému stresu a poškodeniu voľnými radikálmi. Astaxantín pôsobí aj protizápalovo, zlepšuje zdravie očí, zlepšuje zdravie kĺbov, zlepšuje zdravie srdca, pomáha predchádzať rakovine a bojuje proti rakovine.

Cieľový druh zvierat

pes, mačka

Dávkovanie

1 kapsula denne (do 10 kg telesnej hmotnosti)

alebo podľa odporúčania veterinárneho lekára

Podávanie

- kapsule sa môžu otvoriť a obsah vysypať priamo do úst zvieraťa alebo do krmiva

Balenie

50 kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: Imunita u psov
Hmotnosť: 0.05 kg
Zdravotný problém: Oslabená imunita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: