Koberčeky pre psov

Koberce pre psov môžu byť užitočným doplnkom vašej domácnosti alebo auta. Značka Pet Rebellion vyrába jedny z najkvalitnejších kobercov pre psov na trhu. Používať sa môžu v rôznych situáciách, pričom pomáhajú chrániť vašu podlahu alebo sedadlá v aute proti špine a poškriabaniu. V našom obchode ponúkame koberčeky pod misku, behúňe pred dvere a ochranné podložky na sedadlá auta alebo do kufra.

#ShowMore#

Koberčeky pod misku zabraňujú posúvaniu misky pri jedení po podlahe a sú navrhnuté tak, aby zachytávali vodu a potraviny, v prípade, že ich psík povylieva či vysype z misky. Tieto koberce sú vyrobené z materiálov, ktoré sa ľahko čistia a sú odolné voči vode. Koberce Pet Rebellion sú navyše vybavené protišmykovou vrstvou, ktorá zabraňuje posuvu koberca a zlepšuje bezpečnosť vášho psa pri jedle.

Behúňe sú koberce pre psov, ktoré sa umiestňujú na podlahu a chránia ju pred poškriabaním a znečistením. Umiestnením takéhoto behúňa ku vchodovým dverám pomôže psíkovi poutierať labky a zachytiť najväčšiu špinu. Tieto koberce sú vyrobené z mäkkého materiálu, ktorý je pohodlný na chôdzu vášho psa. Behúňe Pet Rebellion majú tiež protišmykovú vrstvu, ktorá zabraňuje posuvu koberca po podlahe. 

Koberčeky na ochranu kufra auta a sedadiel sú skvelým spôsobom, ako chrániť vaše auto pred nečistotami, chlpmi a poškriabaním. Tieto koberce sú navrhnuté tak, aby sa dokonale prispôsobili priestoru kufra či sedadla a zachytili nečistoty a vlhkosť, ktoré váš pes prináša. Koberce Pet Rebellion na ochranu auta sú vyrobené z veľmi dobre savého materiálu, ktorý sa ľahko čistí.

Najpredávanejšie

8 položiek celkom

Cena

9 EUR43 EUR
1943

Značky

Zobrazených položiek: 8
pet rebellion behun country walk 145x100cm
18,90 EUR / ks

Kvalitné behúne na obtretie psích a Vašich labiek po vonkajšej prechádzke. Koberček je protišmykový, dobre sedí na podlahe.

9716/VZO
pet rebellion behun 45x150cm
29,90 EUR / ks

Kvalitný behúň na obtretie psích a Vašich labiek po vonkajšej prechádzke. Koberček je protišmykový, dobre sedí na podlahe.

9971
pet rebellion behun stop muddy paws sedy 45x100cm
17,90 EUR / ks

Veľmi pekný a kvalitný behúň na obtretie psích a Vašich labiek po vonkajšej prechádzke. Koberček je protišmykový, dobre sedí na podlahe.

7559/SED
catalog 2016 pet rebellion page 09 image 0001
9,50 EUR / ks

Veľmi pekný a kvalitný koberček pod misku s vodou a jedlom, pre Vášho štvornohého chlpáčika. Koberček je protišmykový, dobre sedí na podlahe.

3920/CIE
Pet Rebellion Koberčeky pod misku 40x60cm
9,50 EUR / ks

Kvalitné koberčeky pod misku s vodou a jedlom Vášho štvornohého chlpáčika. Koberčeky sú protišmykové, dobre sedia na podlahe.

9710/VZO
car1 650x650
42,90 EUR / ks

Užitočná pomôcka pri vození psíka v kufri auta. Ochráni kufor od chlpov a zašpinených labiek Vášho psíka po akomkoľvek výlete.

PR-751904
bootmate 123 650x650
32,90 EUR / ks

Tento poťah pomôže ochrániť kufor Vášho auta od chlpov a zašpinených labiek či kožúška Vášho psíka po akomkoľvek výlete.

3923/VZO
Pet Rebellion Ochranný poťah na sedadlo 57x140cm
39,50 EUR / ks

Kvalitný poťah na sedadlo Vášho auta, ktorý chráni pred špinou a poškodením. Je protišmykový, dobre sedí na sedadle.

PR-571490