Digitálne krmítko PetSafe Two Meal

71,90 EUR / ks
3-4 dni

Digitálne automatické krmítko s dvomi samostatnými miskami je vhodné pre mačky a malé psy.

Detailné informácie

Podrobný popis

- krmítko si viete naprogramovať na 4 dni vopred

- dve uzamykateľné misky

- krmítko má prehľadný LCD displej pre jednoduchú obsluhu

- vhodné pre mačky a malé až stredné psy

- do každej misky sa zmestí 355 ml granúl

- misky je možné umývať v umývačke riadu

- napájanie na 4 x AA batérie

Otváranie krmítka sa nastavuje princípom nastavenia počtu hodín za koľko má byť poklop otvorený (1 do 99 hodín, minúty nie je možné naprogramovať).

Napríklad keď krmítko nastavujete o 19-tej hodine, prvé veko nastavíte na 12 hodín a druhé veko na 24 hodín, prvé bude otvorené nasledujúci deň o 7. hodine a druhé bude otvorené o 19-tej hodine.

Dodatočné parametre

Kategória: Misky a zásobníky pre mačky
Hmotnosť: 0.9 kg
Veľkosť plemena: Malé S do 10 kg, Stredné M 10 – 25 kg
Farba: Modrá, Šedá
? Špeciálne misky: Kŕmitka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Petsafe je renomovaná značka zameraná na výrobu vysoko kvalitných produktov pre psov a mačky. Je to značka s dlhoročnými skúsenosťami a povesťou spoľahlivého výrobcu. Ich široký sortiment zahŕňa rôzne produkty ako prechodné dvierka, hračky pre psov aj mačky, fontánky na vodu, postroje, obojky, automatické krmítka.

#ShowMore#

Medzi najobľúbenejšie výrobky tejto značky patria prechodné dvierka, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a bezproblémový prístup pre domáce zvieratá. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Prispôsobené sú potrebám rôznych plemien a veľkostí zvierat a navrhnuté, aby minimalizovali stratu tepla, čo pomáha udržiavať teplotu v interiéri stabilnú. Bezpečnost je pre Petsafe vždy na prvom mieste, a preto sú tieto dvierka dôkladne testované, aby sa zabezpečilo, že sú bezpečné a spoľahlivé pre vašich miláčikov.

Petsafe tiež ponúka širokú škálu automatických hračiek, ktoré sú navrhnuté na poskytnutie zábavy a stimulácie pre psov aj mačky. Automatické hračky pre mačky sú navrhnuté tak, že aj v prípade neprítomnosti majiteľov dokážu mačičky spoľahlivo zabaviť. Tieto hračky obsahujú interaktívne prvky ako lúče svetla, pohyblivé pierka, chvostíky či myšky. Majú rôzne nastavenia, ktoré umožňujú prispôsobiť zábavu potrebám mačky.

Fontánky na vodu majú rôzne veľkosti a dizajny, aby vyhovovali potrebám rôznych zvierat. Tiež majú rôzne nastavenia prúdu vody. S integrovanými filtrami zlepšujú kvalitu vody a podporujú pitný režim zvierat. Fontánky na vodu od Petsafe sú jednoduché na používanie a udržiavanie, a sú ideálne pre majiteľov, ktorí chcú zabezpečiť svojim miláčikom stály prístup k čerstvej vode.

Petsafe ponúka tiež širokú škálu automatických krmítok pre psov a mačky, ktoré umožňujú presné dávkovanie potravy podľa nastavených časových intervalov. Tieto krmítka majú rôzne kapacity a programovateľné funkcie, čo umožňuje prispôsobiť stravovacie potreby zvierat. S jednoduchým ovládaním a vyrobené z bezpečných materiálov, automatické krmítka od Petsafe poskytujú spoľahlivý spôsob kŕmenia aj keď majitelia nie sú doma.

Postroje od Petsafe sú vyrobené z kvalitných materiálov a dostupné v rôznych veľkostiach. Navrhnuté sú tak, aby boli pohodlné pre psov a jednoduché na použitie pre majiteľov.