Automatické krmítko PetSafe Smart Feed 2.0

225,90 EUR / ks
3-4 dni

Automaticke krmítko pre mačky a psov malých až stredných plemien.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti

- automatické krmítko Smart Feed 2.0 ovládate pomocou smartfónu odkiaľkoľvek

- po pripojení krmítka k Wi-Fi si stiahnite aplikáciu My PetSafe, potom môžete plánovať, upravovať a monitorovať kŕmenie vášho zvieratka

- prístup ku krmítku je možný z viacerých smartfónov

- na smartfón dostávajte upozornenia keď je váš miláčik kŕmený, tiež vtedy ak je v zásobníku málo krmiva alebo keď sa krmivo minie úplne

- v prípade, že sa Wi-Fi odpojí krmítko vydá stravu podľa nastavenia, ktoré má zadané

- nastaviť je možné 12 jedál denne

- podávať môžete suché a polovlhké krmivo

- funkcia Feed Now umožňuje kŕmenie vášho miláčika mimo zadaných časov kŕmenia

- nastaviť môžete veľkosť dávky podľa potreby Vášho zvieraťa a to v objeme od 29 ml až po 946 ml

- krmítko má funkciu pomalého podávania krmiva, táto funkcia sa Vám hodí v prípade, že Váš pes alebo mačka krmivo hltá

- diely, ktoré je potrebné čistiť sú jednoducho odpojiteľné a možno ich umývat aj v umývačke riadu

- napájanje je sieťovým adaptérom, v prípade potreby je možné fungovanie na 4 alkalické batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia

- krmítko je určené pre mačky, malé a stredné psy

Dodatočné parametre

Kategória: Misky a zásobníky pre psov
Hmotnosť: 4 kg
Veľkosť plemena: Malé S do 10 kg, Stredné M 10 – 25 kg
Farba: Čierna
? Špeciálne misky: Kŕmitka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Petsafe je renomovaná značka zameraná na výrobu vysoko kvalitných produktov pre psov a mačky. Je to značka s dlhoročnými skúsenosťami a povesťou spoľahlivého výrobcu. Ich široký sortiment zahŕňa rôzne produkty ako prechodné dvierka, hračky pre psov aj mačky, fontánky na vodu, postroje, obojky, automatické krmítka.

#ShowMore#

Medzi najobľúbenejšie výrobky tejto značky patria prechodné dvierka, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a bezproblémový prístup pre domáce zvieratá. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Prispôsobené sú potrebám rôznych plemien a veľkostí zvierat a navrhnuté, aby minimalizovali stratu tepla, čo pomáha udržiavať teplotu v interiéri stabilnú. Bezpečnost je pre Petsafe vždy na prvom mieste, a preto sú tieto dvierka dôkladne testované, aby sa zabezpečilo, že sú bezpečné a spoľahlivé pre vašich miláčikov.

Petsafe tiež ponúka širokú škálu automatických hračiek, ktoré sú navrhnuté na poskytnutie zábavy a stimulácie pre psov aj mačky. Automatické hračky pre mačky sú navrhnuté tak, že aj v prípade neprítomnosti majiteľov dokážu mačičky spoľahlivo zabaviť. Tieto hračky obsahujú interaktívne prvky ako lúče svetla, pohyblivé pierka, chvostíky či myšky. Majú rôzne nastavenia, ktoré umožňujú prispôsobiť zábavu potrebám mačky.

Fontánky na vodu majú rôzne veľkosti a dizajny, aby vyhovovali potrebám rôznych zvierat. Tiež majú rôzne nastavenia prúdu vody. S integrovanými filtrami zlepšujú kvalitu vody a podporujú pitný režim zvierat. Fontánky na vodu od Petsafe sú jednoduché na používanie a udržiavanie, a sú ideálne pre majiteľov, ktorí chcú zabezpečiť svojim miláčikom stály prístup k čerstvej vode.

Petsafe ponúka tiež širokú škálu automatických krmítok pre psov a mačky, ktoré umožňujú presné dávkovanie potravy podľa nastavených časových intervalov. Tieto krmítka majú rôzne kapacity a programovateľné funkcie, čo umožňuje prispôsobiť stravovacie potreby zvierat. S jednoduchým ovládaním a vyrobené z bezpečných materiálov, automatické krmítka od Petsafe poskytujú spoľahlivý spôsob kŕmenia aj keď majitelia nie sú doma.

Postroje od Petsafe sú vyrobené z kvalitných materiálov a dostupné v rôznych veľkostiach. Navrhnuté sú tak, aby boli pohodlné pre psov a jednoduché na použitie pre majiteľov.