VetaPro Neurovet Alpha Complete 4 g x 30 sáčkov

33 EUR / ks
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Prípravok pre psov s neurodegeneratívnymi ochoreniami, degeneratívnou artritídou alebo pre spomalenie procesu starnutia a obnovenie nervového a muskuloskeletálneho tkaniva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie

Vitamín C 500 mg

Vitamín C (L – kyselina askorbová) je silný antioxidant , ktorý dokáže posilniť prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Suplementácia vitamínu C sa odporúča na zmiernenie oxidačného stresu a zápalu nervového tkaniva, ktoré zvyšujú riziko demencie a iných porúch nervového systému. Vitamín C je potrebný pre biosyntézu kolagénu, L-karnitínu a niektorých neurotransmiterov. Vitamín C je tiež dôležitým fyziologickým antioxidantom a bolo preukázané, že regeneruje ďalšie antioxidanty v tele, vrátane alfa-tokoferolu (vitamín E).

Ω – 3 mastné kyseliny 300 mg

Esenciálne mastné kyseliny prospievajú každej bunke tela, vrátane nervových buniek. Pomáhajú pri prenose nervových impulzov, ktoré riadia každodenné činnosti.

Acetyl – L – karnitín 250 mg

Hoci je L-karnitín obľúbený na chudnutie a spaľovanie tukov, medzi výhody acetyl – L – karnitínu patrí zlepšenie funkcie mozgu (zdravie mozgu a pamäť), prevencia poškodenia svalov, regulácia hladiny cukru v krvi a tiež zvýšenie vytrvalosti. Navodzuje rýchle zlepšenie v učení a spomaľuje kognitívny pokles u starých psov.

Kyselina alfa-lipoová 200 mg

Kyselina alfa-lipoová (ALA) pôsobí ako silný antioxidant a je kofaktorom mitochondriálnych dehydrogenáz alfa-ketokyselín. Má priaznivé účinky na energetický metabolizmus mozgu a kostrového svalstva a pri niekoľkých modeloch cukrovky.

Vitamín E 150 mg

Základným faktorom neurologických porúch je zvýšený oxidačný stres. Vitamín E ako silný antioxidant eliminuje voľné radikály, ktoré sú škodlivými vedľajšími produktmi oxidačných reakcií.

Koenzým Q10 25 mg

Koenzým Q10 pomáha kontrolovať tok kyslíka v bunkách. Pôsobí tiež ako antioxidant tým, že znižuje poškodenie buniek spôsobené voľnými radikálmi. Suplementácia koenzýmu Q10 pre psov bola odporúčaná na rôzne účely na liečbu alebo prevenciu kognitívnej dysfunkcie súvisiacej s vekom, zníženej funkcie imunitného systému a ochorenia obličiek.

Biotín 20 mg

Slovo „biotín“ pochádza zo starovekého gréckeho slova „biotos“, čo znamená „život“ alebo „výživa“. Biotín pomáha udržiavať zdravú pokožku , vlasy , oči, pečeň a nervový systém . Biotín aktivuje kľúčové enzýmy, čím pomáha telu produkovať viac myelínu.

Kyselina listová 5 mg

Je bezprostredným prekurzorom 5-metyltetrahydrofolátu, zvyšuje hladiny 5-MTHF v mozgu. Zlepšuje myelinizáciu mozgu a znižuje neurologické symptómy.

Vitamín B12 500 µg Metylkobalamín (vitamín B12) je regenerátor nervov a vedie k výraznému zlepšeniu symptómov neuropatie.

Cieľový druh zvierat

pes

Dávkovanie

1 vrecúško 2x denne. Alebo podľa odporúčania vášho veterinárneho lekára.

Podávanie

- prášok sa podáva zamiešaný v krmive

Balenie

30 x 4 g

Dodatočné parametre

Kategória: Nervový systém u psov
Hmotnosť: 0.13 kg
Zdravotný problém: Neurologické poruchy
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: