O nás

V našom obchode chlpáčik.sk sa zameriavame prevažne na predaj krmív a kozmetiky pre psy a mačky. Naša filozofia je založená na kvalite produktov, ktoré Vám ponúkame. Zo skúsenosti vieme, že veľa majiteľov domácich maznáčikov nevie rozlíšiť kvalitu hlavne pri strave. Práve tá, je rovnako ako u nás ľudí,  tak aj pre naše zvieratká, pre kvalitný a dlhý život podstatná. Na trhu sa nachádza neuveriteľné množstvo značiek, v ktorých je sa neskúsenému človeku len ťažko vyznať. Väčšinou sa do povedomia ľudí najrýchlejšie dostávajú nekvalitné značky cez reklamu, o ktorej už isto viete, že jej nie je dobré vždy dôverovať. Takéto krmivá sú pre zvieratá často chuťovo veľmi atraktívne kvôli pridávaným ochucovadlám, no neposkytujú dostatočnú výživu. Ak Vášmu zvieratku podávate nekvalitné krmivo, pri dlhodobejšom kŕmení, sa u neho, kvôli nedostatku živín prejavia zdravotné problémy. Preto ak chcete pre svojho zvieracieho maznáčika len to najlepšie, zamerajte sa na to, aby ste mu podávali kvalitnú, vyváženú stravu, s ktorou mu zabezpečíte kvalitný život plný energie.

Ako sme sa dostali k našej práci

K predaju krmív a ostatných produktov, ktoré ponúkame v našom obchode sme sa dostali cez lásku k chlpáčom a robíme všetko preto, aby ste na stránkach nášho obchodu našli len kvalitné výrobky, na ktoré sa môžete s dôverou spoľahnúť. Všetky výrobky, ktoré Vám ponúkame, by sme s čistým svedomím ponúkli aj naším miláčikom.

Naša spolupráca

Pri našej práci tiež blízko spolupracujeme s veterinárnymi lekármi z veterinárnej kliniky Zvolenvet. Hlavne s MVDr. Sliackou, ktorej špecializáciou je výživa a dietológia malých zvierat. V prípade Vašich otázok ohľadne výživy, alebo akýchkoľvek iných ohľadne starostlivosti o Vaše zvieratká, Vám radi poradíme.