PetSafe Smart dvierka pre psov a mačky na čip

Zľava
Značka: PetSafe
89,90 EUR –16 %
petsafe mkrocipove dvierka
89,90 EUR –16 % 74,90 EUR / ks
3-4 dni

Smart dvierka PetSafe dokážu jednoducho nasnímať mikročip psa alebo mačky. Odomknú sa len po priblížení Vášho chlpáčika k dvierkam. Vďaka tomu sa do Vášho príbytku nedostane iné neželané zvieratko.

Detailné informácie

Podrobný popis

- dvierka sú určené pre mačky a malých psov s váhou maximálne 8 kg

- otvárajú sa pomocou mikročipu, ktorým je váš chlpáčik začipovaný (jedná sa o 15 miestne číslo, ktoré máte zapísané v očkovacom preukaze)

- či je čip Vášho zvieratka kompatibilný so zariadením, ktoré číta čipy v dvierkach si môžete overiť tu

- dvierka sú celú dobu uzamknuté a otvoria sa len v prípade, ze sa k ním priblíži zviera s naprogramovaným mikročipom. Dvierka si poradia aj keď máte doma viac chlpáčikov, naprogramovať sa dajú až na 40 mikročipov

- v prípade potreby sa uzamykanie dá prepnúť na manuálne, kedy je možné použitie pre zvieratko, ktoré čip nemá. V tomto prípade sú 4 možnosti uzamknutia - zamknuté, otvorené, zamknuté len smerom von, zamknuté len smerom dnu

- v hornom rohu dvierok je kontrolka stavu vybitia batérie

- potrebné sú 4 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia (vydržia cca 1 rok prevádzky)

- dvierka sa dajú namontovať do PVC dverí, drevených, kovových, tiež do murovanej aj sklenenej steny

- v prípade hrubšej steny (viac ako 72 mm) je vhodné použiť prídavný tunel, 1 ks Vám rozšíri dvierka o 5 cm, tunely sa dajú spájať a tak umožnia dvierka rozšíriť na hrúbku steny akú potrebujete

- v prípade inštalácie do skla a kovu je potrebný inštalačný adaptér

Obsah balenia

- interiérový rám

- exteriérový rám

- manuál

- šablóna na výrez

- skrutkovacie zátky

- skrutky

Tabuľka veľkosti dvierok

Veľkosť

psa/mačky

Celková veľkosť

dvierok

Veľkosť otvoru
Veľkosť otvoru do skla Maximálny rozmer ramien

 

do 8 kg

220 mm x 239mm 168mm x 175 mm 212mm kruhový priemer 150 mm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prechodné dvierka pre mačky
Aké dvierka: Na mikročip
Čo hľadáte: Dvierka
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Petsafe je renomovaná značka zameraná na výrobu vysoko kvalitných produktov pre psov a mačky. Je to značka s dlhoročnými skúsenosťami a povesťou spoľahlivého výrobcu. Ich široký sortiment zahŕňa rôzne produkty ako prechodné dvierka, hračky pre psov aj mačky, fontánky na vodu, postroje, obojky, automatické krmítka.

#ShowMore#

Medzi najobľúbenejšie výrobky tejto značky patria prechodné dvierka, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a bezproblémový prístup pre domáce zvieratá. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Prispôsobené sú potrebám rôznych plemien a veľkostí zvierat a navrhnuté, aby minimalizovali stratu tepla, čo pomáha udržiavať teplotu v interiéri stabilnú. Bezpečnost je pre Petsafe vždy na prvom mieste, a preto sú tieto dvierka dôkladne testované, aby sa zabezpečilo, že sú bezpečné a spoľahlivé pre vašich miláčikov.

Petsafe tiež ponúka širokú škálu automatických hračiek, ktoré sú navrhnuté na poskytnutie zábavy a stimulácie pre psov aj mačky. Automatické hračky pre mačky sú navrhnuté tak, že aj v prípade neprítomnosti majiteľov dokážu mačičky spoľahlivo zabaviť. Tieto hračky obsahujú interaktívne prvky ako lúče svetla, pohyblivé pierka, chvostíky či myšky. Majú rôzne nastavenia, ktoré umožňujú prispôsobiť zábavu potrebám mačky.

Fontánky na vodu majú rôzne veľkosti a dizajny, aby vyhovovali potrebám rôznych zvierat. Tiež majú rôzne nastavenia prúdu vody. S integrovanými filtrami zlepšujú kvalitu vody a podporujú pitný režim zvierat. Fontánky na vodu od Petsafe sú jednoduché na používanie a udržiavanie, a sú ideálne pre majiteľov, ktorí chcú zabezpečiť svojim miláčikom stály prístup k čerstvej vode.

Petsafe ponúka tiež širokú škálu automatických krmítok pre psov a mačky, ktoré umožňujú presné dávkovanie potravy podľa nastavených časových intervalov. Tieto krmítka majú rôzne kapacity a programovateľné funkcie, čo umožňuje prispôsobiť stravovacie potreby zvierat. S jednoduchým ovládaním a vyrobené z bezpečných materiálov, automatické krmítka od Petsafe poskytujú spoľahlivý spôsob kŕmenia aj keď majitelia nie sú doma.

Postroje od Petsafe sú vyrobené z kvalitných materiálov a dostupné v rôznych veľkostiach. Navrhnuté sú tak, aby boli pohodlné pre psov a jednoduché na použitie pre majiteľov.