PetSafe Staywell dvierka pre psov a mačky s magnetickým uzamykaním - hnedé

53,90 EUR / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Magnetické dvierka od PetSafe, ktoré sa otvárajú pomocou magnetického kľúča, ktorý má mačka alebo pes pripevnený na obojku. Vďaka tomu sa do Vášho príbytku nedostane iné neželané zvieratko. Séria 400.

Detailné informácie

Podrobný popis

- dvierka sú určené pre mačky a malých psov s váhou maximálne 7 kg

- otvárajú sa pomocou magnetického kľúča

- dvierka sú celú dobu uzamknuté a otvoria sa len v prípade, ze sa k ním priblíži zviera s magnetickým kľúčom, ktorý má pripnutý na obojku

- uzamykanie má 4 možnosti nastavenia - zamknuté, otvorené, zamknuté len smerom von, zamknuté len smerom dnu

- dvierka sa dajú namontovať do dverí z PVC, dreva, tiež do murovanej aj sklenenej steny

- dvierka nie sú vhodné na inštalovanie do kovu, ani na miesta v blízkosti väčších kovových predmetov

- v prípade hrubšej steny (viac ako 41 mm) je potrebný prídavný tunel, 1 ks Vám rozšíri dvierka o 5 cm, tunely sa dajú spájať a tak umožnia dvierka rozšíriť na hrúbku steny akú potrebujete

- v prípade inštalácie do skla a kovu je potrebný inštalačný adaptér

- Staywell séria 400

Tabuľka veľkosti dvierok

Veľkosť psa/mačky

Celková veľkosť dvierok

Veľkosť vnútorného otvoru
Veľkosť otvoru do skla Maximálna šírka ramien
do 7 kg
252 mm x 241 mm
175 mm x 168 mm
priemer 212 mm
150 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Prechodné dvierka pre mačky
Hmotnosť: 0.8 kg
Veľkosť plemena: Malé S do 10 kg
Aké dvierka: S magnetickým uzamykaním
Čo hľadáte: Dvierka
Farba: Hnedá
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Petsafe je renomovaná značka zameraná na výrobu vysoko kvalitných produktov pre psov a mačky. Je to značka s dlhoročnými skúsenosťami a povesťou spoľahlivého výrobcu. Ich široký sortiment zahŕňa rôzne produkty ako prechodné dvierka, hračky pre psov aj mačky, fontánky na vodu, postroje, obojky, automatické krmítka.

#ShowMore#

Medzi najobľúbenejšie výrobky tejto značky patria prechodné dvierka, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a bezproblémový prístup pre domáce zvieratá. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Prispôsobené sú potrebám rôznych plemien a veľkostí zvierat a navrhnuté, aby minimalizovali stratu tepla, čo pomáha udržiavať teplotu v interiéri stabilnú. Bezpečnost je pre Petsafe vždy na prvom mieste, a preto sú tieto dvierka dôkladne testované, aby sa zabezpečilo, že sú bezpečné a spoľahlivé pre vašich miláčikov.

Petsafe tiež ponúka širokú škálu automatických hračiek, ktoré sú navrhnuté na poskytnutie zábavy a stimulácie pre psov aj mačky. Automatické hračky pre mačky sú navrhnuté tak, že aj v prípade neprítomnosti majiteľov dokážu mačičky spoľahlivo zabaviť. Tieto hračky obsahujú interaktívne prvky ako lúče svetla, pohyblivé pierka, chvostíky či myšky. Majú rôzne nastavenia, ktoré umožňujú prispôsobiť zábavu potrebám mačky.

Fontánky na vodu majú rôzne veľkosti a dizajny, aby vyhovovali potrebám rôznych zvierat. Tiež majú rôzne nastavenia prúdu vody. S integrovanými filtrami zlepšujú kvalitu vody a podporujú pitný režim zvierat. Fontánky na vodu od Petsafe sú jednoduché na používanie a udržiavanie, a sú ideálne pre majiteľov, ktorí chcú zabezpečiť svojim miláčikom stály prístup k čerstvej vode.

Petsafe ponúka tiež širokú škálu automatických krmítok pre psov a mačky, ktoré umožňujú presné dávkovanie potravy podľa nastavených časových intervalov. Tieto krmítka majú rôzne kapacity a programovateľné funkcie, čo umožňuje prispôsobiť stravovacie potreby zvierat. S jednoduchým ovládaním a vyrobené z bezpečných materiálov, automatické krmítka od Petsafe poskytujú spoľahlivý spôsob kŕmenia aj keď majitelia nie sú doma.

Postroje od Petsafe sú vyrobené z kvalitných materiálov a dostupné v rôznych veľkostiach. Navrhnuté sú tak, aby boli pohodlné pre psov a jednoduché na použitie pre majiteľov.