Prechodné dvierka pre psov

Prechodné dvierka pre psov odbremenia od pravidelnej potreby vypúšťania a vpúšťania Vášho psíka. Ponúkame Vám dvierka pre psov kvalitnej značky PetSafe. V ponuke máme okrem jednoduchých dvierok, dvierka na mikročip, elektronické dvierka, dvierka do nepriaznivého počasia.

#ShowMore#

dvierka pre psa petsafe staywell hnedeJednoduché dvierka rady Staywell sú praktické, kvalitne vyhotovené a cenovo najdostupnejšie. Dostupné su v 3 veľkostiach - pre malé, stredné aj veľké plemená. Prechodné sú z oboch strán, uzamknúť sa dajú z vnútornej strany manuálne vďaka bariére, ktorá býva súčasťou balenia.

PetSafe dvierka na mikročipVďaka dvierkam na mikročip sa vám domov nedostanú iné nepovolané zvierata. Otvárajú sa pomocou mikročipu, ktorým je váš chlpáčik začipovaný. Určené sú pre mačky a malých psov s váhou do 8 kg.

PetSafe Extreme Weather DoorV ponuke tiež máme veľmi obľúbené dvierka do nepriaznivého počasia Extreme Weather Door. Ich výhodou sú 3 flapy, ktoré dobre tesnia a nepustia do domu zimu ani horúčavu. Poskytujú najlepšiu energetickú účinnosť, ktorá je 3 ½ krát vyššia ako ostatné bežné dvierka s jedným flapom. V ponuke máme tieto dvierka v plastovom a hliníkovom prevedení. Dostupné su vo veľkostiach pre malé až extra veľké plemená.

elektronické dvierka PetSafe SmartDoorElektronické dvierka pre psov Smartdoor, prijímajú rádiofrekvenčný signál zo špeciálneho kľúča SmartKey. Keď sa pes s kľúčom k dvierkam priblíži, automaticky sa otvoria a tým umožnia bezproblémový prechod. Akonáhle dvierka prestanú prijímať rádiofrekvenčný signál z kľúča, flap sa automaticky uzavrie.

U nás tiež kúpite náhradné diely k prechodným dvierkam ako sú náhradné flapy, tunely, U rámiky. Ak ste u nás nenašli čo ste hľadali kontaktujte nás, a my sa pokúsime pomôcť ako sa dá :)

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

55 EUR86 EUR
15586

Značky

Aké dvierka

Čo hľadáte

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 2
dvierka pre psov do chladneho pocasia petsafe extreme weather pet door
od 71,90 EUR –22 %
od 55,99 EUR / ks

Vysokokvalitné dvierka pre psov a mačky, ktoré vďaka trom flapom dobre tesnia a nepustia do Vášho domu zimu ani horúčavu.

+ ďalšie
2832/S
Dvierka pre psov do chladného počasia s kovovým rámom PetSafe® Extreme Weather Aluminium Pet Door
Zľava
od 102 EUR–20 %
od 85,99 EUR / ks

Vysokokvalitné dvierka pre psov s kovovým rámom pre lepšiu odolnosť a tromi flapmi pre dobre tesnie.

+ ďalšie
8970/M