PetSafe SmartDoor Elektronické dvierka pre psov + chutná kapsička zdarma

267,90 EUR / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Dvierka pre psov, ktoré prijímajú rádiofrekvenčný signál zo špeciálneho obojku SmartKey. Po prijatí tohto signálu sa dvierka automaticky otvoria a tým umožnia bezprobémový prechod vášho miláčika.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka rádiofrekvenčnej technológii elektronické SmartDoor ™ dvierka pre psa čítajú jedinečný signál z elektronického kľúča SmartKey. Pri detekcii tohto signálu sa dvierka automaticky otvoria a tým umožnia bezprobémové vchádzanie a vychádzanie vášho domáceho miláčika podľa jeho vlastného uváženia. Akonáhle dvierka prestanú detekovat rádiofrekvenčný signál z elektronického kľúča, klapka (flap) sa automaticky uzavrie na miesto. Elektronické dvierka pre psy SmartDoor ™ dokážu detekovať až päť naprogramovaných elektronických kľúčov SmartKey ™ a tiež pracujú v dvoch ďalších režimoch: plne zamknutý a odomknutý režim.

Základná charakteristika

- elektronické dvierka sa okrem automatického otvárania pomocou kľúča dajú aj manuálne uzamknúť alebo odomknúť

- naprogramovať sa dá pre 5 zvierat

- v balení pri dvierkach sa nachádza 1 kľúč

- viacbodový uzamykací klapkový systém

- indikátor vybitia batérie

Obsah balenia

- elektronické dvierka pre psa SmartDoor

- elektronický kľúč - SmartKey

- baterka (RFA 67D)

- krúžok na kľúč

- 8 x montážne skrutky

manuál

- šablóna na výrez

Tabuľka veľkosti dvierok

Veľkosť

Veľkosť

psa

Celková veľkosť

dvierok

Veľkosť otvoru
Veľkosť výrezu

 

Large

do 45 kg 445 mm x 692 mm 279 mm x 406 mm 397 mm x 591 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Prechodné dvierka pre psov
Aké dvierka: Elektronické
Čo hľadáte: Dvierka
Farba: Biela
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Petsafe je renomovaná značka zameraná na výrobu vysoko kvalitných produktov pre psov a mačky. Je to značka s dlhoročnými skúsenosťami a povesťou spoľahlivého výrobcu. Ich široký sortiment zahŕňa rôzne produkty ako prechodné dvierka, hračky pre psov aj mačky, fontánky na vodu, postroje, obojky, automatické krmítka.

#ShowMore#

Medzi najobľúbenejšie výrobky tejto značky patria prechodné dvierka, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a bezproblémový prístup pre domáce zvieratá. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Prispôsobené sú potrebám rôznych plemien a veľkostí zvierat a navrhnuté, aby minimalizovali stratu tepla, čo pomáha udržiavať teplotu v interiéri stabilnú. Bezpečnost je pre Petsafe vždy na prvom mieste, a preto sú tieto dvierka dôkladne testované, aby sa zabezpečilo, že sú bezpečné a spoľahlivé pre vašich miláčikov.

Petsafe tiež ponúka širokú škálu automatických hračiek, ktoré sú navrhnuté na poskytnutie zábavy a stimulácie pre psov aj mačky. Automatické hračky pre mačky sú navrhnuté tak, že aj v prípade neprítomnosti majiteľov dokážu mačičky spoľahlivo zabaviť. Tieto hračky obsahujú interaktívne prvky ako lúče svetla, pohyblivé pierka, chvostíky či myšky. Majú rôzne nastavenia, ktoré umožňujú prispôsobiť zábavu potrebám mačky.

Fontánky na vodu majú rôzne veľkosti a dizajny, aby vyhovovali potrebám rôznych zvierat. Tiež majú rôzne nastavenia prúdu vody. S integrovanými filtrami zlepšujú kvalitu vody a podporujú pitný režim zvierat. Fontánky na vodu od Petsafe sú jednoduché na používanie a udržiavanie, a sú ideálne pre majiteľov, ktorí chcú zabezpečiť svojim miláčikom stály prístup k čerstvej vode.

Petsafe ponúka tiež širokú škálu automatických krmítok pre psov a mačky, ktoré umožňujú presné dávkovanie potravy podľa nastavených časových intervalov. Tieto krmítka majú rôzne kapacity a programovateľné funkcie, čo umožňuje prispôsobiť stravovacie potreby zvierat. S jednoduchým ovládaním a vyrobené z bezpečných materiálov, automatické krmítka od Petsafe poskytujú spoľahlivý spôsob kŕmenia aj keď majitelia nie sú doma.

Postroje od Petsafe sú vyrobené z kvalitných materiálov a dostupné v rôznych veľkostiach. Navrhnuté sú tak, aby boli pohodlné pre psov a jednoduché na použitie pre majiteľov.