Adaptil difuzér + náplň 48 ml

36,90 EUR / ks
1-2 dni

Psí feromón na zastavenie alebo zmiernenie strachu a obáv v stresových situáciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

U cicavcov, všetky dojčiace samice vylučujú látky nazývajúce sa „upokojujúce feromóny”, ktorých funkciou je upokojiť potomkov. Psie „upokojujúce feromóny” sú sekretované tukovými žľazami intramamárneho sulkusu laktujúcich súk. Tieto feromóny ukľudňujú šteňatá, najmä v neznámom prostredí a pri stretávaní sa s novými podnetmi. Výskum potvrdil, že táto upokojujúca vlastnosť týchto feromónov pretrváva až do dospelosti. ADAPTIL (Dog Appeasing Pheromone), pochádza z veterinárneho výskumu, ktorý reprodukuje všetky vlastnosti prirodzeného upokojujúceho feromónu súk.

ZLOŽENIE

Syntetický psí „appeasing” feromón 2%

Excipient qs.100 g

INDIKÁCIE

ADAPTIL pomáha zastaviť alebo zmierniť strach a obavy u šteniat a dospelých psov prejavujúce sa týmito príznakmi:

• Deštrukcie

• Hlasové prejavy

• Znečisťovanie bytu

• Nadmerné olizovanie sa (najmä slabín a labiek)

ADAPTIL prináša pocit istoty a bezpečie psom v prostredí, v ktorom sa necítia bezpečne ako napr.:

• Ohňostroje

• Cudzí ľudia, návšteva

• Návšteva veterinárneho lekára

• Nové a nepredvídané udalosti

ADAPTIL pomáha psovi udomácniť sa v novom prostredí:

• Odstav šteniat, nový majiteľ

• Presťahovanie sa

NÁVOD NA POUŽITIE

1. Odstráňte vrchnák z fľaštičky

2. Našroubujte difúzer na fľaštičku a jemne dotiahnite.

3. Vložte difuzér do elektrickej zásuvky tak, že knôt bude otočený smerom hore.

ADAPTIL náplň môže byť použitá len s ADAPTIL difúzerom!

ADAPTIL difuzér je vhodný len do interiérov.

Umiestnite ADAPTIL v miestnosti v ktorej sa pes najviac zdržuje počas dňa alebo kde sa nevhodné správanie najviac objavuje. Jeden difuzér postačí na 50-70 m2. V prípade, že je plocha väčšia, umiestnite ďalší difuzér do druhej miestnosti. Jedna fľaštička vydrží približne 4 týždne, pokiaľ je produkt stále zapnutý v zásuvke. Žiadaný efekt sa nedostaví v prípade, že difuzér je zapínaný do zásuvky len príležitostne. Fľaštička sa nikdy nevyprázdni úplne, vždy ostáva nejaká tekutina naspodku, preto odporúčame vymeniť difuzér po 4 alebo najneskôr po 6 týždňoch. Dĺžka používania ADAPTILu je individuálna, preto sa, prosím, poraďte so svojím veterinárom.

BALENIE

Kompletné balenie: 1 difuzér + 1 fľaštička s náplňou (48 ml)

Náplň: 1 fľaštička (48 ml)

UPOZORNENIE

ADAPTIL difuzér je špeciálne vyrobený pre tento produkt. Elektrický difuzér môže byť použitý len s ADAPTIL náplňou. Vlastnosti tohto produktu nie sú garantované, ak sa používa inak, než je uvedené v návode a nie je možné ho používať bez difuzéra. Je potrebné vymeniť ADAPTIL difuzér po 6. mesiacoch kontinuálneho používania alebo po použití 6 náplní (vrátane originálneho). Uchovávať mimo dosah detí. Nezakrývať, neumiestňovať pod nábytok alebo za dvere. Vnútorný povrch zariadenia dosahuje vysokú teplotu, aby sa zabezpečilo vyparovanie účinnej látky- nedotýkať sa zariadenia počas a hneď po použití. Skontrolujte hlavné napätie, či je rovnaké ako je odporúčané na zariadení. Nedotýkať sa prístroja kovovými predmetmi ani mokrými rukami, keď je v zásuvke. Umyte si ruky s mydlom a vodou po použití. V prípade kontaktu s pokožkou si dôkladne umyte ruky s mydlom a vodou. V prípade požitia produktu, vyhľadajte okamžite lekára a ukážte mu obal. V prípade kontaktu s očami, okamžite ich umyte vodou a vyhľadajte očného lekára. V prípade, že fľaštička je prázdna, odpojte difuzér. Výmena náplne musí byť vždy uskutočnená, keď je prístroj odpojený zo zásuvky. Nepoužívajte prázdnu fľaštičku na iné účely. Neznečisťujte prostredie prázdnymi fľaštičkami. ADAPTIL nie je veterinárnym liečivom. V prípade príznakov choroby, kontaktujte svojho veterinárneho lekára.

USKLADNENIE

Skladujte v originálnom balení, vo vertikálnej polohe na suchom, chladnom, bezprašnom mieste, chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte oddelene od potravín a nápojov určených pre konzumáciu ľudí a zvierat. Použite do dátumu uvedeného na obale. Uschovajte toto balenie pre budúcu potrebu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Feromóny sú druhovo špecifické, takže ADAPTIL nemá žiadny efekt na ľudí a iné druhy zvierat. ADAPTIL obsahuje minerálny olej parafínového typu, ktorý je zvyčajne používaný v osviežovačoch a takýchto difuzéroch. V prípade, že ste citlivý alebo ste mali v minulosti problém pri používaní difuzérov, odporúča sa používať difuzér po prekonzultovaní s lekárom. Prípojka vyhovuje štandardu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Proti stresu psov
Hmotnosť: 0.31 kg
Zdravotný problém: Nervozita, úzkosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: