Granule pre psa s citlivým zažívaním s bravčovým mäsom Acana YORKSHIRE PORK 6 kg

Neohodnotené
 
 

Krmivo vhodné pre všetky plemená a všetky vekové kategórie psov s citlivým zažívaním. Bravčové mäso. Bez obilnín, obsah mäsa 50 %.

Dostupnosť Do týždňa
Môžeme doručiť do
1.6.2018
43,92 EUR / ks    
Výrobca Acana
Kategória Granule pre psov
 

ACANA Yorkshire Pork je jednodruhové krmivo obsahujúce 50% bravčového mäsa - ľahko stráviteľný proteín živočíšneho pôvodu - ideálne krmivo pre psy s citlivým zažívaním bez ohľadu na plemeno a vekovú kategóriu. Naše bravčové Yorkshire, ktoré sa chová v miestnych farmách, je dodávané v podieloch celej koristi - vrátane mäsa, orgánov a chrupavky - čo odráža prirodzenú výživu psov. Čerstvé tekvice a maslové tekvice podporujú zdravé trávenie.

ACANA Yorkshire Pork je vyrobené z kvalitných čerstvých surovín, pochádzajúcich vždy len zo známych a zaručených zdrojov. Všetky suroviny sú schválené pre ľudskú spotrebu. Sú plné dôležitých živín a výbornej chuti.

ZLOŽENIE

Čerstvé bravčové mäso (16%), dehydrované bravčové mäso (16%), celý zelený hrášok, celá červená šošovica, čerstvá bravčová pečeň (6%), bravčový tuk (6%), čerstvé bravčové obličky (4%), čerstvá maslová tekvica (4%), celý cícer, celá zelená šošovica, celý žltý hrach, sušená bravčová chrupavka (2%), vláknina zo šošovice, morské riasy (1,2%) (zdroj DHA a EPA), čerstvé celé tekvice, sušené hnedé morské riasy, mrazom sušená bravčová pečeň (0,1%), soľ, čerstvé celé brusnice, čerstvé celé čučoriedky, koreň čakanky, kurkuma, šípky. Doplnky: Vitamíny D3, E, Zinom, Meď. Prírodne konzervované vitamínom E.

KŔMENIE

Rovnako ako ľudia, aj každý psík je jedinečný, a preto sa jeho kŕmne dávky môžu líšiť podľa druhu plemena, prostredia, veku a aktivity. To je dôvod, prečo odporúčame používať pre začiatok túto tabuľku, sledovať váhu vášho psa a prispôsobiť dennú dávku podľa jeho individuálnych potrieb. Odporúčame kŕmiť dvakrát denne a vždy zabezpečiť čerstvú čistú vodu.

Hmotnosť 6 kg
Veľkosť plemena Malé S do 10 kg, Stredné M 10 – 25 kg, Veľké L 25 – 45 kg, Maxi veľké XL nad 45 kg, Univerzálne
Vek Šteniatko, Dospelý pes, Starší pes
Druh mäsa (?) Bravčové
Aktivita Bežne aktívny
Zdravotný problém Citlivé zažívanie
Balenie (?) 6 kg
Obilniny Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: