Incapet Collagen plv. 30 x 3 g

44 EUR / ks
3-4 dni

Hydrolyzovaný morský kolagén z rýb. Pomáha pri problémoch s kĺbami, suchou kožou, lámavou srstou bez lesku a iných problémoch spojených so stratou kolagénu, ci už vekom alebo fyzickou námahou.

Detailné informácie

Podrobný popis

V priebehu dospelého života sa obsah kolagénu v organizme zvieraťa každoročne znižuje, v starobe sa netvorí už skoro vôbec. Vznikajú pohybové ťažkosti, suchá koža, stráca sa lesk srsti a pevnosť rohoviny, starne aj chrup a samozrejme problematický pohyb. Skrátka zviera začína starnúť.

Kolagén je bielkovina tvorená tromi proteínovými vláknami. Pod mikroskopom vyzerá ako trojitá špirála, ktorá sa skladá približne z 20 druhov aminokyselín. Ak sa rozhodnete podávať zvieraťu kolagénové prípravky, je dôležité, aby mali rovnakú molekulárnu štruktúru.

Prečo Incapet Collagen?

Incapet Collagen sa vyrába zastudena jedinečnou metódou, ktorá sa volá hydrolýza. Vďaka nej má rovnakú štruktúru trojšpirály ako kolagén v organizme zvieraťa. Táto vlastnosť sa u kŕmnej suroviny označuje ako Bio-Aktivita.

Odpoveď na otázku prečo Incapet Collagen teda znie: pretože je Bio-Aktívny a v dennej dávke sa nachádza celých 3 000 mg kvalitného kolagénu. Vďaka Bio-Aktivite a vysokému množstvu v dennej dávke sa na českom a slovenskom trhu radí medzi najsilnejšie produkty.

Incapet Collagen je určený k dlhodobému podávaniu. Je potrebné prejsť úvodnú 2 až 3 mesačnú každodennú kúru a podľa kondície a veku zvieraťa pokračovať nie denne, ale pravidelne. V období gravidity, po pôrode, či po chorobe a úraze je možné dávky vždy navýšiť.

Účinky Incapet Collagenu

Regenerácia kĺbov, chrupaviek na udržanie dobrej kondície pohybového aparátu

U zvierat s dostatkom kolagénu nastáva predĺženie fázy kvalitného spôsobu života aj do vyššieho veku bez obmedzení – bezbolestný pohyb, zníženie rizika zranení, rýchla regenerácia tkanív a šliach či kĺbov.

Zlepšuje kvalitu srsti a hrivy

S pribúdajúcim vekom zvieraťa sa kvalita srsti, hrivy zhoršuje. Hriva a srsť rednú, padajú, šedivejú, sú lámavejšie a slabšie. Srsť aj hriva s dostatočnou zásobou kolagénu je pružnejšia, pevnejšia, lesklejšia, vyživenejšia a má väčší objem. Tiež má menší sklon šedivieť, padať a lámať sa. Srsť aj hriva po pravidelnom užívaní kolagénu rastú viditeľne rýchlejšie.

Zlepšuje kvalitu pazúrov

Pazúry a rohovina sú kvôli úbytku kolagénu rozstrapkané, lámavé, štiepia sa a sú slabé. Doplnenie kolagénu má priaznivý vplyv na kvalitu pazúrov a rohoviny - sú pevné, pružné, rýchlejšie rastú, menej sa lámu a nie sú krehké a neštiepia sa.

Pomáha pri hojení a regenerácii pokožky pri rôznych kožných problémoch

Zlepšuje a napomáha hojeniu rán po rôznych chirurgických zákrokoch a zraneniach 

Zmäkčuje staré jazvy a urýchľuje hojenie kožných defektov, takže sú menej viditeľné

Pomáha pri celkovej regenerácii zvierat s vysokou fyzickou záťažou

Kvalitné bielkoviny hrajú významnú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a pri regenerácii po cvičení.

Výrazne pomôže zlepšiť mobilitu starších zvierat

Napomôže liečeniu úrazov

operácia, krívanie, opuchy kĺbov, bolestivé kĺby, degeneratívne či iné ochorenia kĺbov, dysplázia bedier alebo iná dysplázia, luxácia jabĺčka

Pomôže spevniť kosti, posilniť zuby

Kolagén tvorí až 70% všetkých bielkovín kože a s vekom sa z nej vytráca. Kolagén je zodpovedný za jej vypnutie, hladkosť a mieru hydratácie. Pokiaľ má koža a srsť málo kolagénu, nebude žiarivá, hustá, doplnením kolagénu ubudnú kožné problémy. Kolagén pomáha uchovávať v koži vodu – je potom žiarivejšia, plnšia, vypnutejšia.

Incapet Collagen je vhodný na užívanie aj počas gravidity a dojčenia.

Pre koho je Incapet Collagen určený

mačky, psy, kone

Ako Incapet Collagen užívať

Aby sa kolagén dobre vstrebal je potrebné ho podať primiešaním do obľúbeného krmiva tesne pred skrmovaním

Balenie

30 dávok po 3 g čistého prášku 100% bio-aktívneho rybacieho kolagénu

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o kĺby u psov
Hmotnosť: 0.2 kg
Zdravotný problém: Problém s kĺbami, Suchá pokožka a lupiny, Zdravá pokožka, lesklá srsť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: