Aptus Orisolve vet sol 150 ml

 
 

Roztok na čistenie uší s účinnými zložkami pre rozpúšťanie mazu, s antibakteriálnym, protiplesňovým, lokálne znecitlivejúcim, tíšiacim, regeneračným a hojivým efektom.

Dostupnosť 1-2 dni
12,90 EUR / ks    
Značka Aptus
Kategória Starostlivosť o uši
 

Roztok na čistenie  uší.

Vlastnosti

Aptus ORISOLVE je roztok na čistenie uší s účinnými zložkami pre rozpúšťanie mazu (Alcohol, Propylene Glycol), solubilizátorom pre uľahčenie  rozpustenia mazu (Polysorbate 80), s antibakteriálnymi iontami striebra, s antibakteriálnym esenciálnym olejom z rozmarínu, so zmäkčujúcimi a protipliesňovými kyselinami salicylovu a mliečnou, s lokálne znecitlivejúcou protisvrbivou zložkou (Laureth-9), a s tíšiacim, regeneračným a hojivým Allantoinom.

Zloženie

Aqua, Alcohol denat., Propylene Glycol, Polysorbate 80, Laureth-9, Rosmarinus Officinalis Oil, Lactic Acid, Salicylic Acid, Allantoin, Citric Acid, Silver Citrate.

Návod k použitiu

Preventívne:
Pevne uchopte ušný boltec za jeho koniec, mierne ho ťahajte smerom od hlavy (takto ho narovnáte). Naplňte celý vonkajší  zvukovod roztokom (musíte vidieť hladinku roztoku) a približne 2 minúty masírujte tak, aby sa roztok vo vnútri zvukovodu pohyboval hore a dole (nezabudnite stále pevne držať mierne natiahnutý ušný boltec). Potom osušte viditeľnú tekutinu, nechajte zviera zatrepať hlavou a opäť vysušte tekutinu v ústí zvukovodu.
Terapeutické:
Opakujte čistenie vonkajšieho zvukovodu (popísané vyššie) 2x denne po dobu trvania liečby, a 1-3x týždenne ešte mesiac po ukončení liečby. Ak by ste po vyčistení zvukovodu zaznamenali mazľavé vločky na srsti v okolí ucha, jedná sa o cerumen (ušný maz), ktorý bol prípravkom rozpustený, vynesený na povrch a po odparení alkoholu sa opäť sformoval.

Dávkovanie

Dávka závisí na veľkosti  zvieraťa, obvykle sa pohybuje medzi 1-4 ml na jedno ucho.

Doba použiteľnosti: 36 mesiacov  od dátumu výroby

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Uchovávajte na suchom mieste v originálnom obale pri izbovej teplote (do 25°C).

Spotrebujte do dátumu uvedenom na obale.

Po otvorení spotrebujte behom 3 mesiacov. .

Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom.

Pozor

Pred použitím pretrepte.

Len pre zvieratá!

Nepoužívajte pri porušenej celistvosti ušného bubienku!

Balenie: 150 ml

 

Hmotnosť 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: