Výcviková pomôcka PULLER midi - 2 krúžky (priemer 20 cm)

16,90 EUR / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Jedinečná výcviková pomôcka pre stredné psy. Poskytuje potrebné cvičenie pre všetky skupiny psích svalov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Len tri jednoduché cvičenia (viď. video nižšie) počas 20 minút sú porovnateľné s 5 km intenzívneho behu, alebo dvoma hodinami tréningu s inštruktorom. Väčšina problémov, ktorým čelia majitelia psa, ako agresivita, deštrukčné správanie, chorobnosť, neposlušnosť, obezita... je totiž spôsobených hlavne nedostatkom fyzickej a psycho-emocionálnej záťaže. Budete prekvapení, ako rýchlo po začatí pravidelného cvičenia s Pullerom, problémy spojené s vašim psom zmiznú. Okrem toho budú tieto cvičenia rozvíjať všetky svalové skupiny psa, a pes rýchlo získa formu a bude vyzerať jednoducho perfektne!

Paralelná práca s dvoma krúžkami umožňuje majiteľovi udržiavať neustály kontakt s domácim miláčikom. To umožňuje vykonávať výcvik oveľa intenzívnejšie a v kratšom časovom intervale zabezpečí požadovanú úroveň zaťaženia psa. 

Ak chcete zabezpečiť pohodu a udržanie zdravia vášho domáceho maznáčika v dnešnej hektickej dobe, je PULLER to pravé pre Vás. 

Ľahká váha

Vďaka svojej jedinečnej ľahkosti dáva PULLER majiteľovi možnosť pracovať so psom dlhý čas bez únavy. Rovnako je toto cvičenie veľmi jednoduché a pohodlné pre ženy, seniorov ako aj deti.

Bezpečný

PULLER je vyrobený z unikátneho materiálu. Psie zuby jemne vôjdu dovnútra bez prepichnutia, takže pes sa nemôže udusiť alebo zraniť úlomkami. Puller sa nedeformuje a nestráca svoje základné vlastnosti po dlhý čas.

Pláva na vode

Ľahkosť a dobrá viditeľnosť  Pulleru vo vode umožňuje pracovať s ním nielen na zemi, ale aj vo vode, čím je tréning so psom ešte pestrejší. 

Bez zápachu

Nenasýtenosť cudzími pachmi výcvikovej pomôcky je veľmi dôležitá pre výcvik psa, pretože ho to nerozptyľuje. Na rozdiel od málokvalitných produktov pre psov, PULLER nezanecháva na rukách majiteľa podivný zápach po použití.

Pozrite si video ako cvičiť s PULLEROM

Dodatočné parametre

Kategória: Výcvikové pomôcky pre psov
Veľkosť plemena: Stredné M 10 – 25 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: