Arpalit

4 EUR
18 EUR1418

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • 1-2 dni
  Elektronický repelent je veterinárny technický prostriedok, vhodný pre mačky všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabé zvieratá náchylné k ochoreniam, pre mačiatka, v období laktácie a pre zvieratá bývajúce v domácnosti.

  18,36 EUR / ks
 • 1-2 dni
  Elektronický repelent je veterinárny technický prostriedok, vhodný pre psy všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabé zvieratá náchylné k ochoreniam, pre šteňatá, v období laktácie a pre zvieratá bývajúce v domácnosti.

  18,36 EUR / ks
 • 1-2 dni
  Na ošetrenie šteniatok, mačiek, mačiatok a iných kožušinových zvierat. Srsť po pravidelnom ošetrovaní získava jemnosť, pevnosť, pružnosť, hlboký lesk a jasné sfarbenie.

  3,67 EUR / ks
 • Vypredané
  Liečba a prevencia ektoparazitóz u psov, vtákov, plazov. Pôsobí proti blchám, kliešťom, roztočom a ich vývojovým štádiám. Vhodný tiež k dezinsekcii príbytkov zvierat.  Nepoužívať u mačiek.

  3,67 EUR / ks
 • Skladom (5 ks)
  Liečba a prevencia ektoparazitóz u psov, vtákov, plazov a iných drobných zvierat.  Pôsobí proti blchám, kliešťom, roztočom a ich vývojovým štádiám. K dezinsekcii príbytkov zvierat.

  3,99 EUR / ks

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom