Pet Rebellion

Značka Pet Rebellion ponúka produkty pre psov, prípadne mačky, ktoré majú praktické využitie a zároveň pomáhajú udržiavať domácnosť čistú a hygienickú. Ich podložky pod misku, behúne pred vchodové dvere a ochranné podložky do kufra auta a na sedadlá auta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči opotrebeniu a ľahko udržiavané.

Koberčeky pod misky sú vyrobené z mäkkého a kvalitného materiálu s protišmykovou úpravou. Zabraňujú kĺzaniu misky po podlahe, navyše veľmi dobre absorbujú tekutinu a zabraňujú našpineniu podlady a šíreniu nepríjemných zápachov v domácnosti. Koberčeky sa jednoducho čistia a v prípade potreby nie je problém oprať ich v práčke.

Behúne pred vchodové dvere sú tiež užitočným a praktickým doplnkom pre majiteľov psov. Pet Rebellion ponúka rôzne veľkosti a dizajny behúnov, ktoré zabraňujú prenášaniu nečistôt a mokrých capiek do domu. Behúne sú vyrobené z mäkkého a kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči opotrebeniu a môže byť praný v práčke. Používanie behúnov pred vchodovými dverami pomáha udržiavať domácnosť čistú a hygienickú.

Ochranné podložky do kufra auta a na sedadlá auta sú výbornou pomôckou pre majiteľov, ktorí často cestujú so svojimi psami. Pet Rebellion ponúka kvalitné a odolné podložky, ktoré chránia kufor auta pred poškriabaním a znečistením. Okrem toho ochranné podložky na sedadlá auta chránia sedadlá pred vlhkosťou a nečistotami, ktoré môžu spôsobiť psi, ktorí sú mokrí alebo špinaví. Tieto podložky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči opotrebeniu a môže byť praný v práčke.

Cena

5 EUR30 EUR
1530
4 položiek celkom
pet rebellion behun 45x150cm
29,90 EUR / ks

Kvalitný behúň na obtretie psích a Vašich labiek po vonkajšej prechádzke. Koberček je protišmykový, dobre sedí na podlahe.

9971
pet rebellion behun stop muddy paws sedy 45x100cm
17,90 EUR / ks

Veľmi pekný a kvalitný behúň na obtretie psích a Vašich labiek po vonkajšej prechádzke. Koberček je protišmykový, dobre sedí na podlahe.

7559/SED
catalog 2016 pet rebellion page 09 image 0001
Zľava
9,50 EUR –36 %
5,99 EUR / ks

Veľmi pekný a kvalitný koberček pod misku s vodou a jedlom, pre Vášho štvornohého chlpáčika. Koberček je protišmykový, dobre sedí na podlahe.

3920/CIE
bootmate 123 650x650
Zľava
32,90 EUR–27 %
od 23,99 EUR / ks

Tento poťah pomôže ochrániť kufor Vášho auta od chlpov a zašpinených labiek či kožúška Vášho psíka po akomkoľvek výlete.

3923/VZO2

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom