Ruffwear

19 EUR
82 EUR11982

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

 • thebeacon clearlake front off Doprava zadarmo
  Do 3 dní
  Vysoko výkonné bezpečnostné svetlo pre psy, ktoré pomáha udržiavať ich viditeľnosť pri slabom osvetlení, alebo nepriaznivom počasí.

  33,90 EUR / ks
 • 2070 kibblekaddie forestgreen righthandle 25002 Doprava zadarmo
  Do 3 dní
  Nerezová miska s melaminovým povrchom a protisklzovou úpravou. Objem: 700 ml.

  54,90 EUR / ks
 • 2075 basecampbowl bluedusk print2 Doprava zadarmo
  Do 3 dní
  Miska na jedlo a vodu z nehrdzavejúcej ocele zostane pevne na svojom mieste vďaka základni potiahnutej silikónom. Dno misky je tvarované tak, aby sa jedlo, alebo voda zhromažďovali uprostred a boli tak ľahko dostupné.  Objem misky 1,2 L....

  46,90 EUR / ks
 • Do 3 dní
  Miska, ktorá minimalizujte a zjednodušte skladovanie krmiva pre vášho miláčika na cestách. Integrovaný uzáver so šnúrkou uskladní krmivo a toto je tak kedykoľvek prístupné na podávanie potravy.

  26,90 EUR / ks
 • Do 3 dní
  Ultraľahká  miska, ktorá je  zbaliteľná  do seba. Inšpirovaná bežcami a je určená pre tých, ktorí sa snažia zbaviť každého nepotrebného miesta či gramu hmotnosti navyše.  Objem 1l.

  19,90 EUR / ks
 • Do týždňa
  Športový obojok vyrobený z lana s okrúhlym profilom pre pohodlné nosenie u psov s krátkou ako aj dlhou srsťou. Pre zníženie oderu srsti.  Vhodné aj v podmienkach s nízkou viditeľnosťou.    

  26,90 EUR / ks
 • Do 3 dní
  Odolná podložka má základňu potiahnutú s TPE materiálom a robustné steny, ktoré udržia rozliatu vodu či jedlo. Je vhodná aj pre dve misky pre psov Basecamp ™ uložené vedľa seba. Podložka má dizajn v štýle topografických máp. Vonkajší rozmer: 52...

  34,90 EUR / ks
 • postroj pre psa hilightharness twilightgray right 9 Doprava zadarmo
  Do 3 dní
  Špeciálny postoj proti ťahaniu s unikátnym upínacím systémom pre vodítko na hrudi, čo efektívne dokáže psa odradiť od ťahania a nasmerovať jeho pozornosť na stranu majiteľa. V balení je aj 1,8 m vodítko.

  49,90 EUR / ks
 • postroj pre psa webmaster cierny 1 Doprava zadarmo
  Podporný  multifunkčný postroj  pre psov. Postroj je často využívaný pri lavínových záchranných psoch, pracovných/slúžnych psoch.

  81,10 EUR / ks
 • 1785 7 led svietiaci postroj pre psa s maximalnou svietivostou Doprava zadarmo
  Do 3 dní
  Unikátny extrémne jasný  LED svietiaci postroj  pre psa. Vďaka tomuto postroju bude  Váš štvornohý miláčik  maximálne viditeľný!  

  78,99 EUR / ks

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom